Historia powstania bukmachera GG Bet

Międzynarodowa strona GGBet pojawiła się w 2016 roku . Od samego początku GG Betting zaczęło specjalizować się w cybersporcie. To właśnie na stronie GG Zakłady Bukmacherskie można znaleźć największą liczbę dyscyplin cybersportowych. Co więcej, bukmacher przyjmuje zakłady nie tylko na popularne gry PC, takie jak CS:GO czy Dota-2, ale także na dyscypliny konsolowe i mobilne.

Z czasem bukmacher nie tylko znalazł swoich klientów, ale także aktywnie włączył się w organizację turniejów eSportowych. Dziś licznik jest oficjalnym partnerem wielu organizacji, w tym Natus Vincere, Alliance, Heroic, AVANGAR i innych. Ponadto firma rozpoczęła współpracę z operatorami turniejowymi i organizuje własne turnieje, jak np. londyński GG.Bet Ice Challenge z pulą nagród 50 000 zł.

Oficjalna strona GG Bet działa legalnie

Sposoby rejestracji na stronie

Jak w każdym innym biurze, przed przystąpieniem do zawierania zakładów, GG Bet będzie musiało przejść procedurę rejestracji. Od razu należy zaznaczyć, że proces zakładania konta w urzędach krajowych i zagranicznych jest inny.

Wszystko, co musisz zrobić, aby zagrać w pełną grę, to wpisać swoją nazwę użytkownika, adres e-mail i hasło. Nie zapomnij wybrać waluty konta.

System premiowy portalu z grami

GG Bet prowadzi regularne promocje i oferuje bonusy zarówno dla nowych jak i stałych użytkowników. Promocje są zazwyczaj tak zaplanowane, aby zbiegały się w czasie z wydarzeniem, które szczególnie interesuje odbiorców.

Najbardziej popularną ofertą jest nagroda za depozyt - po prostu dokonujesz wpłaty i otrzymujesz ustaloną kwotę jako bonus. Biuro bukmacherskie może również oferować bonusy bukmacherskie - użytkownik musi postawić zakład na określoną kwotę, za co otrzyma ustaloną nagrodę.

Jedną z nagród można otrzymać używając ekskluzywnego kodu promocyjnego GGBet DOTAGO. Korzystając z kombinacji bonusowej, gracze biura mają możliwość otrzymania przyrostu środków bonusowych równych kwocie dokonanego depozytu (do 500 PLN).

Jak wypłacić środki i uzupełnić konto w grze

Natychmiast po rejestracji otrzymasz dostęp do swojego osobistego gabinetu, do którego możesz przejść z menu w prawym górnym rogu. W sekcji Kasjer znajduje się lista wszystkich systemów płatności obsługiwanych przez portal: możesz tu korzystać z tradycyjnych kart bankowych, pieniądza elektronicznego, bankowości internetowej, a nawet operatorów komórkowych.

Minimalna kwota doładowania to 30 zł (może się różnić w zależności od systemu płatności), a maksymalna to 25000 zł.

Jeśli zastanawiasz się, jak wypłacić pieniądze z GGBet , powinieneś również przejść do swojego osobistego gabinetu, a konkretnie do sekcji Wypłaty. Warto zaznaczyć, że środki można wypłacić w taki sposób, w jaki wpłynęły do systemu.

Szybkość wypłaty zależy od kwoty - do 2000 zł zostanie wypłacone w ciągu dwóch dni, 10000 do 20000 zł trafi na Twoje konto do pięciu dni, kwota do 100000 zł może trafić nawet do dwóch tygodni.

Jeśli coś Ci nie działa i nie rozumiesz jak wypłacić pieniądze z GGBet - być może po prostu nie wypełniłeś informacji w swoim profilu osobistym. Nie jest to konieczne do uzupełnienia konta, ale zgodnie z zasadami portalu, aby dokonać wypłaty, Twój profil musi być całkowicie wypełniony.

Zakłady GG BET: liniowe i na żywo

Dziś GG Bet to duży portal, który przyjmuje zakłady na różne dyscypliny cybersportu i sportu. Fani gier wideo mogą więc obstawiać zakłady na Dota 2, League of Legends, CS:GO, Rainbow Six Siege, PUBG, Overwatch, StarCraft II, Hearthstone i inne projekty. Fanów bardziej tradycyjnych dyscyplin ucieszy nie tylko popularna piłka nożna, tenis i hokej, ale także tak niszowe sporty jak rugby, siatkówka plażowa, futsal i inne.

Oprócz dużej liczby dyscyplin i zawodów, Ggbet internetowe kasyno może pochwalić się dużą liczbą linii bukmacherskich. Tak więc, oprócz wspólnych dla wszystkich linii sportowych (handicap, total, 1x2, parzyste/nieparzyste), wiele dyscyplin ma swoje własne zakłady specjalne - na przykład w Dota 2 można zgadywać, kto pierwszy zabije Roshana lub zrobi Pierwszą Krew, a w CS:GO przewidzieć zwycięzcę rundy pistoletowej. Warto zaznaczyć, że GGBet oferuje jedne z najkorzystniejszych kursów na rynku.

Możesz zawierać zakłady zarówno z komputera jak i z telefonu za pomocą mobilnej wersji GGBet.

Obsługa klienta portalu gier

Czy masz jakieś pytania, na które sam nie mogłeś znaleźć odpowiedzi? Zapraszamy do zadawania ich zespołowi wsparcia biura bukmacherskiego GGBet. Możesz skontaktować się z zespołem pomocy technicznej w następujący sposób:

  • E-mail [email protected];
  • Poprzez czat online dostępny na wszystkich stronach bukmachera.

Przed wysłaniem wiadomości zaleca się konstruktywne sformułowanie pytania, aby otrzymać szybką i trafną odpowiedź.

GGBet - strona oficjalna  Zakłady e-sportowe

Scroll To Top
e81d0bac68c1d1eca0f2e642cdb350b5